آدرس و شماره تماس دادگاه گلبهار و چناران

آدرس و شماره تماس دادگاه گلبهار و چناران

دادگاه گلبهار و چناران

با توجه به نیاز همشهریان عزیز و به جهت یافتن آدرس های ارتباطی دادگاه های گلبهار و چناران  وظیفه خود در معرفی و کمک در راحت تر پیدا کردن آدرس ها و شماره های ارتباطی دادگاه ها دیدیم :

 همانطور که در مقالات قبل ، آدرس و اطلاعات دادگاه های مشهد را آوردیم اکنون در لیست پایین آدرس ها،شماره تلفن و نقشه  دادگاه های شهرستان گلبهار و چناران را برای راحتی شما آورده ایم:


با  هدف فراهم كردن دسترسی آسان مردم گلبهار  به خدمات قضايی و توسعه قضایی ، دادگاه گلبهار

با حضور دکتر مظفری رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، مسئولین شهر و شهرستان، به دادگستری ارتقاء و آقای برزنونی به عنوان دادستان انقلاب گلبهار معرفی شدند.

گفتنی است این دادگاه از سال 1395 با یک شعبه و دو قاضی و چهار شعبه حل اختلاف در مساحتی حدود 300 متر مربع شروع به کار کرده بود، و در سال 96 به مساحتی حدود 800 متر مربع توسعه یافت.

دادگستری بخش گلبهار هم اکنون دارای چهار شعبه، چهار قاضی، 21 نفر نیروی اداری و پنج شعبه حل اختلاف است.

دادگستری شهرستان گلبهار 

.

آدرس : گلبهار – بلوار استقلال -خیابان ابن سینا – روبه روی شهرداری – دادگاه عمومی بخش گلبهار

تلفن تماس : 05138325372

.

گفتنی است دادگستری گلبهار زیر نظر دادگستری استان خراسان رضوی می باشد و بصورت مجزا دارای وبسایت نیست و در صورت نیاز می توانید به وبسایت دادگستری استان خراسان رضوی مراجعه نمایید.

https://dadgostari-kh.eadl.ir/

گوگل مپ دادگاه گلبهار

آدرس دادگستری شهرستان چناران

 

آدرس : استان خراسان رضوی _ شهرستان چناران _ جاده قوچان_بلوار امام رضا

تلفن: 05146123461

گوگل مپ دادگستری چناران

پلیس فتا شهرستان چناران

.

آدرس : چناران – خیابان امام خمینی – کلانتری11

تلفن تماس : 05146120197

شماره فکس : 05146122778

گوگل مپ آدرس پلیس فتای چناران

.

آدرس و تلفن دادگاه های شهرستان های گلبهار و چناران در فهرست بالا  قابل دسترسی است.دفتر وکالت علی محسن زاده ،وکیل پایه یک دادگستری افتخار دارد با تجربه سالیان متمادی ارائه خدمات حقوقی ،کیفری و….. شامل مشاوره های حقوقی ، کیفری و …. وکالت در انواع دعاوی و پرونده های حقوقی و کیفری پاسخگوی سوالات حقوقی و رفع نیازمندی های مراجعین محترم باشد. به این منظور جهت آگاهی هموطنان عزیز نشانی و تلفن دادگستری شهرستان های گلبهار و چناران  استان خراسان رضوی  را به شرح بالا  فراهم آوردیم.

.

در صورتی که نیاز به مشاوره در حوزه حقوقی ، کیفری و … دارید لطفا با  مراجعه به صفحه تماس با ما و انتخاب یکی از روش های پیشنهادی با ما تماس حاصل فرمایید.