بهترین وکیل

بهترین وکیل

 

                                 بهترین وکیل

در این مقاله قصد داریم شما را با مفهوم وکیل خوب و متخصص و راهکارهای انتخاب یک بهترین وکیل در هر پرونده‌ای اعم از حقوقی ،کیفری و…. آشنا کنیم تا بتوانید به آسانی با انتخاب وکیل متخصص در پرونده خود موفق بوده و به درستی روند پیگیری پرونده را طی کنید.

. همانند هر شغلی دیگری، برای رسیدن به هدف  مشخص ، مشاوره و نگارش درست یک دادخواست و یا پیگیری با دقت و صحیح پرونده در مراجع قانونی و اجرای سریع روند پرونده می‌بایست به فرد مجرب و صاحب‌نظر این عرصه یعنی وکیل خوب و متخصص در آن موضوع مراجعه نمود.

 

امروزه امر وکالت تحت تاثیر دو مسئله در شهرهای بزرگ می باشد موضوع اول این است که شهرهای بزرگ دارای وسعت فراوان می باشند و همین بزرگی وسعت و گستردگی منطقه جغرافیایی باعث میگردد تا معمولا افراد ترجیح دهند در امور قضایی خود به نزدیکترین دفتر وکالت مراجعه کنند.

 موضوع دوم مبحث تخصصی بودن وکالت است که بسیار موضوع پراهمیتی  و مهمی می باشد بدین صورت که مباحث حقوقی همواره دارای پیچیدگی و گستردگی خاصی هستند.

 

به عنوان مثال در مباحث مربوط به دعاوی خانواده از جمله حضانت فرزند در طلاق ، شروط ضمن عقد ، نکاح ، مهریه ، مطالبه نفقه ، طلاق توافقی , …. مطرح هستند یا در بحث مربوط به  موضوعات کیفری اعم از قتل ، ضرب و شتم ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت  و ….مورد بررسی قرار می گیرند .

موارد گفته شده در بالا مثال‌هایی است که همگی بیانگر عناوین متعدد حقوقی و تخصصی شدن امر وکالت است  که با در نظر گرفتن این موضوعات شما باید بهترین وکیل تهران در مورد موضوع  پرونده خود را از دفاتر وکالت نزدیک به محل سکونت خود انتخاب نمایید در صورتی که دفتر وکیل متخصص در موضوع پرونده شما  در  نزدیک به محل سکونت شما وجود نداشته باشد شما مجبور میگردید که برای پیدا کردن این وکلا  در مناطق دورتری سیر کنید اما همواره به خاطر داشته باشید  که دفتر وکالت علی محسن زاده به عنوان یک وکیل پایه یک و متخصص با داشتن  تجربه کاری فراوان در سطح شهر تهران و دیگر شهرهای کشور و حتی خارج از کشور شما را در رسیدن به هدف یاری می نماید.

 

بنابراین اگر شما ساکن شهر تهران هستید و به دنبال بهترین وکیل تهران می باشید ، می توانید با  یکی از راه های ارتباطی مندرج در صفحه تماس با ما ، با ما ارتباط برقرار نمایید و توسط ما جواب سوالات خود را بیابید و در صورت لزوم با تعیین وقت  قبلی در دفتر حاضر شده و با وکیل متخصص مشورت کرده و در صورت نیاز امر وکالت خود را به ایشان بسپارید .

 

ویژگی هایی برای انتخاب بهترین وکیل

.

 

بهترین وکیل
بهترین وکیل_دفتر وکالت علی محسن زاده

.

همواره برای انتخاب وکیل باید توجه داشت که گرچه وکلای پایه یک دادگستری صلاحیت طرح همه نوع دعاوی  و دفاع از هر پرونده ای را در دادگاه دارند ، اما وکلای باتجربه و خوب معمولا در یک زمینه تخصصی کار می‌کنند و با آن تخصص آشنایی کامل دارند.

وسعت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری و نیز دعاوی مختلف به‌گونه‌ای است که یک نماینده حقوقی نمی‌تواند بازدهی خوب و کاملی در همه پرونده ها از خود به نمایش بگذارد.

بهترین وکیل براساس نوع  تخصص وی تعین می‌شود. همواره هر وکیل بنا به تجربه  و تخصص کاری خود در برخی از حوزه‌های حقوقی مجرب تر و کارکشته تر است. بنابراین، باید براساس موضوع هر پرونده به دنبال بهترین وکیل و مجرب‌ترین وکیل در آن موضوع بود.

بهترین وکیل در هر موضوعی حقوقی را می توان بر اساس معیار های پایین شناخت :