وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور

وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور

 

وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور

با توجه به حضور عده زیادی از ایرانیان در خارج از کشور و با توجه به مشکلاتی که برای این افراد در کشورهای خارجی اتفاق می افتد لازم است که این هموطنان در خارج از کشور بتوانند از حق و حقوق خود دفاع کرده و مورد ظلم واقع نشوند،در این باره برای حل مشکلات بین الملی وجود یک وکیل بین المللی با تجربه می تواند روشنی بخش ایرانیان مقیم باشد.

هر کشوری درجهان دارای قوانینی می باشد که افراد تابع و دارای ملیت آن کشور باید از این قوانین تبعیت کنند اما هنگامی که فردی با ملیتی دیگر وارد آن کشور بشود و بنابر دلایلی دچار نقض قوانین آن کشور شود با فرد خاطی باید براساس قوانین کشوری که در آن حضور دارد رفتار شود ،در چنین شرایطی حضور وکیل ایرانی که آشناییت کامل با قوانین کشور خود و دیگر کشوری که در آن فعالیت حقوقی دارد ،می تواند باعث رفع موضوعات پیش آمده و بیرون آمدن فرد از مشکلات شود.

چرا وکیل بین المللی؟

وکیل دادگستری ایرانی علاوه بر آشناییت بر قوانین کلی ایران ،نسبت به قوانین حقوقی و قضایی کشورهای دیگر نیز آشنایی دارد و با توجه به موضوع پرونده پیش آمده برای فرد مقیم آن کشور، می تواند با تطبیق این قوانین به دنبال یافتن راه حلی قانونی و درست برای بیرون آمدن موکل خود از مشکلات و رفع موانع به وجود آمده باشد.

وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور-علی محسن زاده
وکیل ایرانیان مقیم خارج از کشور-علی محسن زاده

 

علی محسن زاده_ وکیل بین المللی ایرانیان خارج از کشور

علی محسن زاده وکیل پایه یک دادگستری با داشتن علم و تخصص کافی می تواند پیگیر تمامی امورات ایرانیان خارج از کشور باشد.

خدمات دفتر وکالت علی محسن زاده برای ایرانیان مقیم خارج از کشور

 

تمامی ایرانیان خارج از کشور که دارای دغدغه و مشکلات قضایی،حقوقی،خانوادگی،اداره اموال (فروش اموال خود در ایران) و …. هستند می توانند با ایجاد ارتباط با ما توسط  از طریق یکی از راه های پیشنهادی در صفحه تماس با ما ،تمامی موضوعات خود را به ما بسپارند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]